Naše úspěchy

rok 2019

Evropský šampionát 16.6.2019
3.místo – Domča baton sólo junior
5.místo – Týna baton sólo senior
6.místo – Kája baton sólo senior

Mistrovství Evropy 12.-15.6.2019
1.místo – Zuzka solo flag kadet (v ktg. junior) – MISTRYNĚ EVROPY
1.místo – Nikča solo flag senior – MISTRYNĚ EVROPY
1.místo – Eliška, Evičk, Lucka trio flag senior – MISTRYNĚ EVROPY
1.místo – Eliška, Evičk, Nikča, Lucka mini flag senior – MISTRYNĚ EVROPY
2.místo – Anička, Zuzka duo flag junior – VICEMISTRYNĚ EVROPY
2.místo – Kája, Týna, Niky trio flag senior – VICEMISTRYNĚ EVROPY
3.místo – Domča solo flag junior – II.VICEMISTRYNĚ EVROPY
3.místo – Nikča solo 2bat senior – II.VICEMISTRYNĚ EVROPY
4.místo – Eliška, Nikča duo 2bat senior
4.místo – Lucka solo flag senior
5.místo – Eliška, Evička duo baton senior
6.místo – Nikča solo bat senior
7.místo – Eliška, Evička duo pom senior
7.místo – Eliška, Evičk, Nikča, Lucka senior
10.místo- Zuzka solo 2bat kadet
10.místo – Matěj, Zuzka duo baton kadet
13.místo – Kája, Týna duo baton senior
14.místo – Evička solo pom senior

25.5.2019 – Bohemia IX. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT
1.MÍSTO – Zuzka, Anička duo flag junior
1.MÍSTO – Lucka, Eliška, Nikča mini baton senior
2.místo – Zuzka sólo 2baton kadet
2.místo – Zuzka sólo baton kadet
2.místo – Domča sólo flag junior
3.místo – Martička sólo batonlittlecadet
3.místo – Marťa sólo flag junior
3.místo – Marťa sólo pom junior
3.místo – Nikča sólo 2baton senior
3.místo – Kája, Týna, Niki trio flag senior
4.místo – Nikča sólo baton senior
4.místo – Kája, Týna duo baton senior
5.místo – Zuzka sólo pom kadet
5.místo – Lucka sólo flag senior
5.místo – Týna sólo pom senior
6.místo – Nikča sólo 2baton junior
6.místo – Marťa, Domča duo baton junior
9.místo – Lucka sólo baton senior
12.místo – Domča sólo baton junior
17.místo – Nikča sólo baton junior
18.místo – Eliška sólo baton senior
18.místo – Marťa sólo baton junior
19.místo – Týna sólo baton senior
20.místo – Kája sólo baton junior
25.místo – Bára sólo baton junior
26.místo – Anička sólo baton junior

18.-19.5.2019 – MČR Náchod
1.MÍSTO – MISTR ČR – Zuzka sólo kadet flag (v kategorii junior) – POSTUP NA MS
2.místo – VICEMISTR ČR – Nikča sólo senior flag – POSTUP NA MS
2.místo – VICEMISTR ČR – Lucka&Eliška&Evička – trio flag – POSTUP NA MS
3.místo – II. VICEMISTR ČR – Lucka&Eliška&Evička&Nikča – miniformace flag – POSTUP NA MS
8.místo – Eliška, Evička duo pom senior – POSTUP NA ME
10.místo – Lucka sólo senior flag – POSTUP NA ME
19.místo – Zuzka sólo pom kadet
20.místo – Evička sólo pom senior – POSTUP NA ME
8.5.2019 – O Děčínského lvíčka
1.místo- Zuza solo pom kadet
1.místo- Marťa solo pom junior
1.místo- Marťa solo bat junior
1.místo- Kája solo bat senior
2.místo- Týna solo bat senior
2.místo- Týna solo pom senior
2.místo- Zuza solo bat kadet
2.místo- Domča, Marťa duo bat junior
2.místo- Týna, Kája duo bat senior
5.místo- Domča solo bat junior
5.místo- Zuzka solo bat senior
6.místo- Nikča solo bat junior

4.-5.5.2019 – MČR Ostrava
4.místo – Zuzka sólo 2 baton kadet + POSTUP NA MS
5.místo – Eliška, Nikča duo 2 baton senior + POSTUP NA MS
6.místo – Nikča sólo 2 baton senior – POSTUP NA MS
9.místo – Zuzka, Matěj duo baton kadet – POSTUP NA ME
10.místo – Eliška, Evička duo baton senior – POSTUP NA ME
12.místo – Evička, Eliška, Nikča, Lucka mini baton senior – POSTUP NA ME
19.místo – Evička sólo baton senior
22.místo – Nikča sólo baton senior
25.místo – Eliška sólo baton senior

27.-28.4.2019 MČR B Hranice
2.místo- Kája K. baton sólo senior + POSTUP na MS a ME B
7.místo – Domča baton sólo junior + POSTUP na ME B
7.místo – Domča,Marťa duo junior
7.místo – Kiki pom sólo senior
9.místo – Marťa pom sólo junior
11.místo – Kiki baton sólo senior + POSTUP na ME B
15.místo – Kája B. baton sólo junior
17.místo – Marťa baton sólo junior
24.místo – Anička baton sólo junior
31.místo – Nikča P. baton sólo junior

27.4.2019 Majoretttes Chodov
1.MÍSTO – Mini flag Eliška+Evička+Lucka+Nikča
1.MÍSTO – Duo baton Eliška+Evička
1.MÍSTO – Duo 2baton Eliška+Nikča
1.MÍSTO – Trio flag Eliška+Evičk+Lucka
2.místo – Mini baton Eliška+Evička+Lucka+Nikča
2.místo – Duo pom Eliška+Evička

20.4.2019 Semifinále Stochov
SÓLO BATON KADET
23.místo – Zuzka
SÓLO BATON SENIOR
24.místo – Eliška + POSTUP do finále
26.místo – Evička + POSTUP do finále
30.místo – Nikča + POSTUP do finále
44.místo – Lucka

14.4.2019 Zruč nad Sázavou
Výkonnostní třída B
1.MÍSTO – Domča baton sólo junior – Absolutní vítěz kvalifikace
1.MÍSTO – Domča, Marťa baton duo junior – Absolutní vítěz kvalifikace
4.místo – Anička baton sólo junior
Výkonnostní třída A
1.MÍSTO – Zuzka pom sólo kadet – Absolutní vítěz kvalifikace
1.MÍSTO – Zuzka, Matěj baton duo kadet – Absolutní vítěz kvalifikace
1.MÍSTO – Nikča flag sólo senior – Absolutní vítěz kvalifikace
1.MÍSTO – Eliška, Evička, Lucka flag trio senior – Absolutní vítěz kvalifikace
2.místo – Evička baton baton sólo senior
2.místo – Eliška, Evička baton duo senior
2.místo – miniformace baton senior
3.místo – Nikča 2baton sólo senior
3.místo – Zuzka 2baton sólo kadet
5.místo – Lucka baton sólo senior
6.místo – Nikča baton sólo senior
7.místo – Eliška baton sólo senior

7.4.2019 Nová Paka
Výkonnostní třída B
2.místo – Kiki sólo senior pom
3.místo – Kája B. sólo junior baton
3.místo – Kája K. sólo senior baton
4.místo – Niki P. sólo junior baton
4.místo – Kiki sólo senior baton
Výkonnostní třída A
2.místo – Zuzka sólo kadet flag
3.místo – Evička sólo senior pom

23.3.2019 Dolní Beřkovice
Výkonnostní třída B
1.MÍSTO – Marťa baton sólo junior – vítěz kvalifikačního kola B
1.MÍSTO – Marťa pom sólo junior – vítěz kvalifikačního kola B
2.místo – Barča baton sólo junior
Výkonnostní třída A
1.MÍSTO – Zuzka baton sólo kadet – vítěz kvalifikačního kola A
1.MÍSTO – Elišk&Evička&Lucka&Nikča mini flag senior – vítěz kvalifikačního kola A
1.MÍSTO – Eliška&Evička pom duo senior – vítěz kvalifikačního kola A
1.MÍSTO – Eliška&Nikča 2baton duo pom – vítěz kvalifikačního kola A
3.místo – Lucka flag sólo senior

9.3.2019 Bělotínský pohár 2019
1.místo – Nikča sólo senior baton
1.místo – Nikča sólo senior 2baton
1.místo – Nikča sólo senior flag
1.místo – Eliška&Evička duo senior pom
1.místo – Eliška&Evička&Lucka trio senior flag
2.místo – Eliška&Evička duo senior baton
2.místo – Eliška&Nikča duo senior 2baton
2.místo – Lucka sólo senior flag
3.místo – Zuzka sólo kadet 2baton
3.místo – Eliška&Evička&Lucka&Nikča miniformace senior baton
4.místo – Evička sólo senior baton
6.místo – Eliška sólo senior baton
6.místo – Baruška sólo kadet pom
9.místo – Zuzka sólo kadet pom
11.místo – Domča sólo junior baton
11.místo – Lucka sólo senior baton
12.místo – Zuzka sólo kadet baton
15.místo – Kája sólo junior baton

2.2.2019 Zlatá hlučínská hvězda
1.místo- Zuza solo 2bat kadet
2.místo- E&E duo pom seni
2.místo- Baruška solo pom kadet
3.místo- Eví solo bat seni
3.místo- Marťa solo pom juni
4.místo- E&E duo bat seni
4.místo- Z&M duo bat kadet
5.místo- Ani solo bat juni
5.místo- Marťa solo bat juni
6.místo- Zuza solo pom kadet
6.místo- Zuza solo bat kadet
7.místo- Eli solo bat seni
7.místo- Domi solo bat juni
9.místo- Lůca solo bat seni

rok 2018

3.11.2018 O pohár města Hranice, Hranice
1. místo – Barča sólo pom kadet
1. místo – Zuzka, Matěj duo baton kadet
1. místo – Miniformace baton senior
2. místo – Zuzka sólo pom kadet
2. místo – Zuzka sólo 2 baton kadet
2. místo – Nikča sólo 2 baton senior
3. místo – Zuzka sólo baton kadet
3. místo – Evička sólo baton junior
3. místo – Nikča sólo baton senior
4. místo – Eliška, Evička duo baton junior
5. místo – Eliška sólo baton junior
5. místo – Lucka sólo baton senior

20.9.2018 O posvícenský koláč, Moravské Budějovice
1.MÍSTO Zuza solo kadet
1.MÍSTO Niki solo senior
1.MÍSTO E&E duo junior
2.místo Domi solo junior
3.místo D&M duo junior
5.místo Eli solo junior
7.místo Anička solo kadet
9.místo Eví solo junior
13.místo Barča M. solo junior

21. – 25.8. 2018 Mistrovství světa, Praha
MISTRYNĚ SVĚTA – Zuzka sólo flag kadet
5. místo – Eliška, Evička duo flag junior
6. místo – Nikča sólo flag senior
6. místo – miniformace flag senior
8. místo – Nikča, Zuzka duo flag senior
9. místo – Nikča sólo 2 baton senior
11. místo – Zuzka sólo 2 baton kadet
28. místo – Nikča sólo senior

14.-17.6.2018 Mistrovství Evropy, Crikvenica, Chorvatsko
MISTRYNĚ EVROPY – Eliška, Evička duo flag junior
II. VÍCEMISTRYNĚ EVROPY – Nikča sólo flag senior
II. VÍCEMISTRYNĚ EVROPY – Lucka, Evička duo mix senior
II. VÍCEMISTRYNĚ EVROPY – Flag senior Mini
4. místo – Zuzka sólo 2 baton kadet
5. místo – Zuzka sólo flag kadet
5. místo – Nikča sólo baton senior
5. místo – Nikča, Zuzka duo flag senior
7. místo – Eliška, Evička duo pom junior
9. místo – Nikča sólo 2 baton senior
20. místo – Evička sólo baton junior

2. 6. 2018 memoriál Jiřího Necida, Vimper
1. MÍSTO – Zuzka sólo, flag kadet + postup na MS
1. MÍSTO – Eliška, Evička, duo flag junior + postup na MS
1. MÍSTO – Eliška, Evička a Lucka, trio MIX + postup na ME
1. MÍSTO – Nikča sólo, 2BAT, senior + postup na MS
3. místo – Zuzka sólo, 2BAT, kadet + postup na MS
3. místo – Nikča sólo, baton, senior + postup na ME
5. místo – Evička sólo, baton, junior + postup na ME
9. místo – Lucka sólo, baton, senior + postup na ME
4. místo – mini senior, flag + postup na ME
2. místo – Eliška, Evička, duo pom
4. místo – Eliška, Evička duo baton, junior
4. místo – miniformace junior

18.-19. 5. 2018 finále IFMS Náchod
1. místo MISTR ČR –  Nikča – solo, flag, senior
5.místo – Nikča, Zuzka – duo flag, senior + postup na MS

12. 5. 2018 O Děčínského lvíčka
1.místo – miniformace – baton, junior
1.místo – Lucka – solo, baton, senior
1.místo – Domča, Melisa – duo baton, junior
1.místo – Nikča – solo, baton, senior
3.místo – Nikča – solo, 2 baton, senior
4.místo – Marťa – solo, baton, junior

28.-29. 4. 2018 finále IFMS Kladno
4.místo – Eliška, Evička – duo baton, junior
5.místo – miniformace – baton, junior

18. 4. 2018 MIA Festival
1.místo – miniformace – baton, junior
1.místo – Zuzka – solo, baton, kadet
1.místo – Zuzka – solo, pom-pom, kadet
1.místo – Evička, Eliška, Lucka – trio-mix, senior
1.místo – Nikča – solo, flag, senior
2.místo – Nikča, Zuzka – duo flag, senior
2.místo – Baruška – solo, pom-pom, kadet
2.místo – Eliška, Evička – duo pom-pom, junior
3.místo – Zuzka – solo, 2 baton, kadet
3.místo – Eliška, Evička – duo baton, junior
3.místo – Eliška – solo, pom-pom, junior
4.místo – Lucka – solo, baton, senior
4.místo – Evička – solo, baton, junior
4.místo – Marťa – solo, pom-pom, junior

15. 4. 2018 kvalifikace IFMS Štětí
1. místo – Nikča – solo, baton, senior
1. místo – Nikča – solo, flag, senior
1. místo – Nikča, Zuzka – duo flag, senior
1. místo – Eliška, Evička – duo pom-pom, junior
2. místo – Marťa – solo, pom-pom, junior
2. místo – Nikča – solo, 2 baton, senior

25. 3. 2018 kvalifikace IFMS Nýrsko
1.místo – Eliška, Evička – duo baton, junior
1.místo – Evička – solo, baton, junior
1.místo – miniformace – baton, junior
1.místo – Eliška – solo, pom-pom, junior
1.místo – Zuzka – solo, baton, kadet
1.místo – Zuzka – solo, 2 baton, kadet
2.místo – Zuzka – solo, pom-pom, kadet
3.místo – Lucka – solo, baton, senior
3.místo – Baruška – solo, pom-pom, kadet
4. místo- Domča, Melisa – duo baton, junior

10. 3. 2018 Bělotínský pohár
1.místo – Evička, Eliška, Lucka – trio-mix, senior
1.místo – Baruška – solo, pom-pom, kadet
2. místo – Nikča – solo, 2 baton, senior
2. místo- Eliška – solo, pom-pom, junior
2. místo- Zuzka – solo, 2 baton, kadet
2. místo- Nikča – solo, 2 baton, senior
4. místo- Zuzka – solo, pom-pom, kadet

17. 2. 2018 Hradecká hůlka
2.místo – Eliška – solo, pom-pom, junior
2. místo – Nikča – solo, baton, senior

všechny naše formace za rok 2018 můžete shlédnout na kanálu youtube na adrese

https://www.youtube.com/channel/UCPpQ2naQgBDZJGBwsoyp5bA

Mažoretky Bailar Praha